Wielka księga inspiracji

Wydawnictwo: Egmont Polska
handmade
rękodzieło
Bastet

Kreatywność to twoje drugie imię? Handmade nie jest ci obcy? Od zawsze tworzysz dla siebie i dla innych? A może dopiero chcesz zacząć, ale nie wiesz od czego i potrzebujesz świeżych pomysłów? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś „tak”, musisz mieć tę książkę! Nie potrzeba wielkich umiejętności, drogich zakupów ani wiele czasu, by zrobić coś z niczego i świetnie się przy...

Nie potrzeba wielkich umiejętności, drogich zakupów ani wiele czasu, by zrobić coś z niczego i świetnie się przy tym bawić.

„Wielka księga inspiracji” to ponad siedemdziesiąt instrukcji pokazujących krok po kroku, jak zrobić coś z niczego. Dzięki niej samodzielnie urządzisz pokój, znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, własnoręcznie wykonasz wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół!

A to wszystko dzięki trzem doświadczonym blogerkom – Annie Jakubskiej i Ewie Rokitnickiej z kokoshka.pl, Oldze Woźnickiej, autorce bloga Manufaktura, Handmade by Olga, które od lat upiększają polską blogosferę i…rzeczywistość.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

Cruorcia | 2018-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2018

W dobie internetu uważam, że książka tego typu musi na prawdę mieć coś super! Nic takiego niestety tu nie znalazłam, dużo więcej z większą ilością szczegółów pomocnych poprawnemu wykonaniu można wyszukać na stronach, pinach czy blogach poświęconych hand-made.

MocnoSubiektywna | 2016-10-27

Każdego z nas dopada moment gdzie wijemy własne gniazdko. Niezależnie czy wynajmujemy pokój, mieszkanie czy kupujemy dom, chcemy by nasze wnętrze było niepowtarzalne i unikalne. Możemy spędzić godziny na szukanie inspiracji w internecie, kolejne by krok po kroku domyślić się jak to cudo zostało wykonane.

Zawsze lubiłam ładne dodatki, jednak zaczęłam do nich przywiązywać większe znaczenie gdy wizja remontu przestała być tylko wizją. Nie wyobrażacie sobie nawet ilości zakładek wiecznie otwartych w przeglądarce… Co z tego skoro wszystkie w końcu albo zamknęłam albo odłożyłam na bliżej nie określone „później”. Tak naprawdę udało mi się zrealizować trzy projekty; rama na zdjęcia do pokoju synka, ozdoby na jego ścianę ręczni wycinane i pojemnik na przetrzymywanie kosmetyków. Nie wyobrażacie sobie jaką dumę czułam gdy było już po wszystkim, a moje dzieło mogło dumnie wisieć/leżeć i głośno krzyczeć, że zrobiłam je sama.

Dlatego gdy Wydawnictwo Egmont w newsletterze poinformowało o...

xVariax | 2016-11-09

DIY (ang. do it yourself) to nurt, który z roku na rok zbiera coraz większą liczbę zwolenników. Polubiliśmy nie tylko wręczanie własnoręcznie wykonanych prezentów, ale i na codzień coraz częściej otaczamy się przedmiotami, które mają duszę.

Jeśli kochacie to co domowe, zrobione z uczuciem, choć niekoniecznie doskonałe, to mam dla was idealną książkę. Wielka księga inspiracji to zbiór projektów do samodzielnego wykonania, które pomogą wam zorganizować swoją przestrzeń, ozdobić ją, a przede wszystkim zrealizować się praktycznie i plastycznie.

Pomysłodawczyniami poradnika są dziewczyny ze strony kokoshka.pl Ania i Ewa oraz Olga z Manufaktury. Projekty podzieliły na pięć kategorii: jest okazja (wielkanoc, boże narodzenie, walentynki), podaruj w prezencie, domowe inspiracje, dla ozdoby oraz zmysł praktyczny, w których mieszczą się takie pomysły jak: ozdoby do muffinek, girlandy, wieszaki, łapacz snów czy ścierki kuchenne. Każdą z instrukcji cechują piękne zdjęcia, szczegółowy wykaz...

Magda | 2018-03-15

Pomysły w tej książce to w 90% robótki na szydełku. Dla osób, które nie umieją szydełkować jest ona bezużyteczna. Uwielbiam robić sama dekoracje do domu, ale z tej książki niestety nie skorzystałam, gdyż obsługa szydełka i znajomość ściegów to dla mnie czarna magia.

Jagodzianka | 2018-07-13
Na półkach: 2018, Przeczytane