Dobre wieści na złe dni

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Każdy z nas miewa w życiu złe dni, niektórzy mają ich jakby więcej niż inni. Te dni zamiast być przeszkodą czy powodem do irytacji, mogą stać się drzwiami do odkrycia głębi i celu w naszym życiu, które przekroczą nasze wyobrażenia. Dobre wieści na złe dni otwierają przed nami głębszy wymiar, miejsce zwane duszą, i pokazują, jak możemy znaleźć w nim mądrość i zrozumienie, które odmienią bieg naszego życia na zawsze.

Edyta Janczak | 2013-07-18

Jeśli ktoś czytał i pokochał książkę "jeszcze nie jest za późno" Livingstonea-polecam.

Karolina | 2016-06-16
Cortonka | 2013-10-13