10 fundamentalnych zasad gry na rynku Forex. Strategie osiągania zysku

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Witaj w krainie Foreksa!Międzynarodowy rynek walutowy oferuje niezwykłe okazje finansowe wszystkim, którzy są gotowi na przeżycie zyskownej przygody. Dzięki oszałamiająco szybkiemu rozwojowi technologii oraz powszechnemu dostępowi do internetu również i Ty możesz samodzielnie handlować walutami - 24 godziny na dobę przez pięć dni w tygodniu. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie. Odkrycie oraz dokładne zbadanie wielu aspektów funkcjonowania Foreksa, opisanych w tej książce, zajęło autorowi całe lata. Ty otrzymujesz tę wiedzę w pigułce, wraz ze skutecznymi strategiami inwestycyjnymi.Każdy inwestor poszukuje świętego Graala, tej maleńkiej, prawdziwej i dokładnej informacji, która działa zawsze! W mojej własnej podróży w świat inwestowania odkryłem, że święty Graal to wiedza, kiedy i dlaczego należy wejść na rynek oraz kiedy i dlaczego należy się wycofać. Jeśli potrafisz nauczyć się kiedy i dlaczego, będziesz w stanie sprawić, aby rynek pracował dla Ciebie i umożliwiał Ci maksymalne wykorzystanie potencjalnego zysku z każdego jego ruchu. Gdy Ci się to uda, odkryjesz własnego świętego Graala inwestowania! Wierzę, że ta książka może stać się Twoim świętym Graalem, jeśli jej to umożliwisz!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion