Kwiaty na balkony, werandy i patia

Wydawnictwo: Muza
9788373198401
poradniki

Miniaturowe ogrody w pojemnikach uatrakcyjniają wygląd parapetów, balkonów, tarasów i werand. Zastosowanie skrzynek na kwiaty, donic, pojemników naściennych i wiszących koszy pozwala rosnąć roślinom w dowolnym miejscu, nawet tam, gdzie nie ma gleby i przedłużyć okres ich atrakcyjności. Różnorodność kompozycji, które można stworzyć w pojemniku sprawia, że kuszą one wzrok od przedwiośnia po późną jesień i wnoszą do miejsc, gdzie jest to pożądane przepych barw i radosny nastrój.Pomysły kompozycji kwiatowych na wszystkie pory rokuPraktyczne informacje na temat podłoża, technik sadzenia roślin, pojemników i sposobów poprawiania ich wygląduWykazy gatunków roślin zastosowanych w kompozycjachZasady nawożenia i podlewania