Sprawa znikającej staruszki

Cykl: Perry Mason (tom 68) | Seria: Seria z Gawronem
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Case of the One-Eyed Witness
mrs_miggins

Elisabeth Dow, wyraźnie obawiając się, że znajdzie coś, co mogłoby zmienić decyzję Sue, skierowała się ku drzwiom. - To potrwa tylko parę minut - obiecała i wyszła. Sue uśmiechnęła się do Carletona. - Co jest w tym pudełku? - Skarb - odparł. Sue popatrzyła na pudełko z nagłą obawą. - Słuchaj, Carleton. Nie masz tam żadnych ropuch ani niczego żywego? Uśmiechnął się i potrząsnął głową. -...

- Co jest w tym pudełku?
- Skarb - odparł. Sue popatrzyła na pudełko z nagłą obawą.
- Słuchaj, Carleton. Nie masz tam żadnych ropuch ani niczego żywego?
Uśmiechnął się i potrząsnął głową.
- To nie jest moje pudełko na skarby. To tatusia.

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

żabka | 2014-07-25
Przeczytana: 13 lipca 2014

Ciekawie napisana powieść, gdzie główna bohaterka nie ze swojej winy zostaje wciągnięta w bardzo dziwną historię.