Zarządzaj swoim umysłem

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Odwołując się do nowoczesnych, efektywnych technik autorzy przedstawiają siedem podstawowych strategii, które pomagają utrzymać sprawność psychiczną. Pokazują jak radzić sobie z problemami i wyzwaniami codzienności.

Joanna | 2011-12-05

Do lektury zachęciło mnie to, że Psychologia należy do moich zainteresowań. I podobnie jak kosmetyczne i paznokciowe również chętnie czytam książki i prasę psychologiczną. Zaciekawił mnie też spis treści – kilka tytułów rozdziałów. Lekturę zaczęłam właśnie od nich. (tej książki nie trzeba czytać od początku do końca). W treści książki były też punkty, że o danym problemie więcej w rozdziale X i wtedy czytałam wskazany rozdział. Muszę przyznać, że fajnie się w ten sposób czyta. Książka składa się z sześciu części. Ja przeczytałam cztery, te które najbardziej mnie ciekawiły. Nie będę zdradzać, które to były. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowując bardzo fajnie się czytało tą książkę.

Polecam każdemu, kto interesuje się tematem.

Sylwia Błach | 2015-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2015