Psychologia. Bardzo krótkie wprowadzenie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Bardzo atrakcyjne, a zarazem kompetentne wprowadzenie w problematykę współczesnej psychologii i jej możliwe zastosowania. Autorki omawiają najnowsze wyniki badań nad procesem myślowym, pamięcią i emocjami, a także przedstawiają aktualne kierunki poszukiwań naukowych w dziedzinie psychologii rozwojowej i klinicznej.

Dla tych, którzy zaczynają przygodę z psychologią, lub poprostu się nią interesują- pozycja w sam raz. Krótka, zwięzła i na temat. Nie rzuca się w niej naukowymi zdaniami, a opisane zachowania mają świetne wytłumaczenie w postaci przykładów. Dodałam do ulubionych, bo zwiększyła moją ciekawość w tej dziedzinie i mam ochotę na więcej :)