Psychologia

Tłumaczenie: Sylwia Pikiel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szerokie Horyzonty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Psychology. A very short introduction
978-83-7489-417-3
psychologia, psychika
Pistacia

Dlaczego jesteśmy, jacy jesteśmy? Dlaczego robimy to, co robimy? Jak wpływamy na siebie nawzajem? Co znajduje się w naszym umyśle? Po co nam w ogóle psychologia? Badania psychologów pomagają nam lepiej zrozumieć to, co myślimy, czujemy i robimy. Dlatego naprawdę warto zainteresować się tą dziedziną! Niniejsza książka stanowi doskonałe kompendium wiedzy psychologicznej. Zawiera także przydatny...

Dlaczego jesteśmy, jacy jesteśmy?
Dlaczego robimy to, co robimy?
Jak wpływamy na siebie nawzajem?
Co znajduje się w naszym umyśle?
Po co nam w ogóle psychologia?

Badania psychologów pomagają nam lepiej zrozumieć to, co myślimy, czujemy i robimy. Dlatego naprawdę warto zainteresować się tą dziedziną! Niniejsza książka stanowi doskonałe kompendium wiedzy psychologicznej. Zawiera także przydatny słowniczek haseł związanych z psychologią.

źródło opisu: www.gwp.pl

źródło okładki: www.gwp.pl

Freudysta | 2014-05-15

Bardzo fajna książka przybliżająca czytelnikom czym jest psychologia i jak funkcjonuje