Jak wypromowano bestseller

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz
rynek książki
biznes, finanse
Figunia33

Książka zawiera teksty publikowane na łamach dwutygodnika "Biblioteka Analiz" , które ukazały się w dziale "Jak wypromowano bestseller". Opisane są w niej rozmaite sposoby promowania książek (m.in. "Cień wiatru", "Alchemik", "Powstanie 44", ""Harry Potter"). Dziś można powiedzieć, że ilu wydawców - tyle sposobów. Choć istnieją niezmienne od lat zasady marketingu, opisane przykłady pokazują, że wydawnicze hity powstają częstokroć z pominięciem tych reguł - niekiedy wręcz świadomie.

źródło opisu: Biblioteka Analiz, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie