Rynek książki w Polsce 2009. Wydawnictwa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rynek ksiązki w Polsce". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Analiz
978-83-61154-34-1
dzosefinn

Istotną część publikacji stanowią pogłębione analizy różnych sektorów rynku książki (literatura piękna, książka dziecięca, szkolna, naukowa, literatura religijna, kartografia i przewodniki, albumy). Ponadto zamieszczono prezentacje największych firm wydawniczych w Polsce (m.in. opisy i charakterystyki przedsiębiorstw, informacje o generowanych obrotach, wielkości produkcji wydawniczej, zatrudnieniu). Książkę uzupełniają liczne tabele i zestawienia – m.in. z wynikami badań czytelnictwa, danymi na temat wielkości produkcji wydawniczej, informacjami o nakładach książek. Dodatkowo tematyka została znacząco poszerzona o zagadnienia związane z digitalizacją treści i jej dystrybucją w nowych kanałach dystrybucji.

źródło opisu: Biblioteka Analiz, 2009

zakochane_serduszko | 2015-02-15