Entuzjazm zmienia wszystko. Jak stać się zwycięzcą

Tłumaczenie: Ewa Czerwińska
Wydawnictwo: StudioEMKA
Enthusiasm Makes The Difference
poradnik, psychologia
mania_kch

Entuzjazm to rzecz magiczna, która bardzo wiele w Twoim życiu zmienić może, tak na przykład może wzmocnić siłę przekonywania, pomóc przezwyciężać słabości, spowoduje, że praca okażę się być bardziej owocną. Pomoże ponadto zapanować nad stresującymi sytuacjami i w ogóle…….. sobie radzić z rozlicznymi problemami, których nie szczędzi nam los. „Oto książka, którą powinien przeczytać każdy z nas...

„Oto książka, którą powinien przeczytać każdy z nas bez względu na wiek. Jej treść uzmysławia nam, jak entuzjazm może pomóc ujawnić i pokonać lęki oraz troski dzisiejszego, rozpędzonego świata. „Entuzjazm zmienia wszystko” może stać się ważną książką w Twoim życiu.
Nie wolno jej nie przeczytać!

(Art LINKLETTER – wybitna osobowość telewizyjna, legenda amerykańskich mediów)

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.empik.com

bursztynowa | 2016-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Typowo amerykański poradnik. Bardzo dużo przykładów, historii ludzi, którzy zmienili swoje życie na lepsze. To wszystko oparte na entuzjastycznej wierze w Boga (wszak autor był amerykańskim pastorem). Nie, nie ma w tej książce fanatyzmu religijnego, raczej zdrowa wiara w Boga, w życie, w ludzi i w samego siebie. Całość czyta się dość przyjemnie i szybko.

rachel_841 | 2017-08-14
Przeczytana: 07 sierpnia 2017