Mowa ciała w pracy

Louder than words
978-83-7778-025-1
nowa ciała w pracy
Marcin

Rozwiń swoją karierę za pomocą ukrytej mocy inteligencji niewerbalnej Masz wszelkie dane, by osiągać sukcesy – wykształcenie, fachową wiedzę, uczciwość i ambicję – a mimo to w karierze zawodowej nie osiągasz wyżyn? Opanuj sztukę inteligencji niewerbalnej! Specjalista w dziedzinie analizy zachowań i autor światowych bestsellerów Joe Navarro pokaże ci, jak posługiwać się prostym, lecz bardzo...

Rozwiń swoją karierę za pomocą ukrytej mocy inteligencji niewerbalnej

Opanuj sztukę inteligencji niewerbalnej!

Specjalista w dziedzinie analizy zachowań i autor światowych bestsellerów Joe Navarro pokaże ci, jak posługiwać się prostym, lecz bardzo skutecznym modelem „komfortu i dyskomfortu psychicznego” w odszyfrowywaniu tego, co wyrażają inni ludzie na spotkaniach, podczas rozmów kwalifikacyjnych, negocjacji i prezentacji, wspólnych posiłków z kontrahentami oraz wielu innych sytuacjach, w tym także w trakcie nieformalnych pogawędek, które tak często kształtują podejmowane decyzje i wywierają wpływ na czyjąś reputację.

Wykorzystaj ten poradnik, aby doprowadzić do zawarcia korzystnych umów, utrzymać dotychczasowych klientów i zdobyć nowych, a także by pewną ręką prowadzić swoją firmę. Dla osób szukających pracy, które pragną się wyróżnić spośród pozostałych kandydatów na wymarzoną posadę, to podręcznik obowiązkowy!

„Joe Navarro opracował kompendium poświęcone sztuce komunikacji niewerbalnej w świecie biznesu, czerpiąc doświadczenie ze swojej pracy w FBI oraz prezentując przenikliwość obserwatora wielkiej klasy”.

– Jack Canfield

„Ten poradnik prowadzi nas od zrozumienia zachowań pozasłownych do pojęcia czegoś o wiele ważniejszego dla osiągnięcia sukcesu - inteligencji niewerbalnej".

– Robert B. Cialdini

źródło opisu: Wydawnictwo G+J Polska, 2011

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki/5/duze/254.jpg

Ilona | 2013-11-21
Przeczytana: 20 listopada 2013

Książkę "Mowa ciała w pracy" można potraktować w dwojaki sposób, jako podręcznik do nauki języka niewerbalnego oraz jako świetną powieść o naszych zachowaniach, psychice i osobowości. W książce znajdziemy rozdziały poświęcone różnym gestom takim jak np. gesty rąk, dłoni, twarzy czy tułowia.
Książka została napisana w sposób prosty i zrozumiały dla każdego z nas. Wyniesiemy z niej wiele ciekawych i praktycznych rad, które możemy wykorzystać w naszym życiu nie tylko zawodowym.

Ihriel | 2014-08-09
Przeczytana: październik 2014

Jeśli ktoś czytał Mowę Ciała tego samego autora może się troche rozczarować bo miejscami ma się wrażenie że się czyta właśnie tę ksiązkę, po raz kolejny.
Książka ogólnie niezła, kilka wskazówek wartych zapamiętania, wg mnie trochę mylny tytuł, bardziej by pasowało: Mowa Ciała w Biznesie. Po Mowie Ciała w Pracy spodziewałam się więcej wskazówek jak zachowywać się na rozmowach o pracę czy w srodowisku pracy z punktu widzenia szarego pracownika.

kiszony_migdał | 2013-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Książka bardzo treściwa, przejrzysta z masą praktycznych wskazówek. Przestrzega przed popełnianymi błędami w miejscu pracy. Dobra zarówno dla pracodawcy jak i pracownika.

Dajana | 2015-02-15

Nie urzekla mnie