Aura. Klucz do sukcesu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788373772076

Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy, ukazujące aurę w niemal wszystkich możliwych aspektach. Jest tu wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o aurze, a o co boimy się lub nie wiemy jak zapytać. Kiedy ten otaczający nasze ciało fizyczne kokon energii jest oczyszczony, promieniujemy szczęściem, spokojem i miłością. I wtedy doskonale komunikujemy się ze światem zewnętrznym, co sprawia, że otrzymujemy od świata dokładnie to, co chcemy.Autor książki na co dzień propaguje styl życia oparty na starożytnej wiedzy tajemnej Hunie. Dzięki niej, jak powiada, ma możliwość nieustannego odkrywania i budowania wewnętrznej mocy, którą każdy w sobie posiada.Mocnym aspektem książki są ćwiczenia praktyczne. A zatem... Wyobraź sobie łąkę... siebie na tej łące...

orchideaidea | 2015-05-16
Przeczytana: 15 maja 2015

Książka o nieco nawiedzonym;) tytule, jednak pod wzgledem treści prezentuje się dużo ciekawiej niż można by sądzić po samej tylko okładce.

Słowo "aura" kojarzy mi się raczej z ezoteryką i jej podobnymi zagadnieniami, które głównie odpychają i mogą kojarzyć się z magią, rytuałami i im podobnymi pojęciami.
Jednak ta książka odbiega od tej tematyki.

Na pewno nikt nie zaprzeczy, że każda istota ludzka posiada zdolność emanowania nastrojem w jakim sie w danej chwili znajduje. Wszystko wokół nas to energia i choćbyśmy nawet bardzo chcieli, to nie da się tego zmienić. Każdy z nas ma wplyw na to, czym emanuje na zewnątrz i tym samym jak nas przez to odbiera nasze otoczenie. Warto być tego świadomym, by móc w każdym momencie mieć na to wpływ.

Autor powyższej książki ma nam do zaproponowania zbiór szybkich i prostych technik, które w krótkim czasie pomogą nam się zrelaksować, odprężyć, nabrać energii i zapanować nad gorszym nastrojem.

Polecam:)

MALOWANA | 2014-05-11