Uzdrawiające moce w twoim życiu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna

Nasze życie jest pełne sił uzdrawiających. Wystarczy tylko otworzyć oczy i zacząć się przyglądać. Kiedy zaczniemy używać tego co mam, czyli zmysłów, uwagi, uczuć to wkrótce okaże się, że nasze życie jest pełne snów. Wizualizacja, praca z odczuciami, świadome wkraczanie w odmienne stany świadomości i zajmowanie się tematami niezwykłymi pomijanymi lub będącymi tabu,to swoistego rodzaju klucze otwierające nasze oczy i nasz umysł na cud życia, w którym jak w śnie wszystko może się wydarzyć. Rok wydania: 2005;

Stella84 | 2013-03-08
Ewa | 2011-04-07