Robimisie

Wydawnictwo: Dwie Siostry
joly_fh

Książeczka dla tych, którzy chcą wiedzieć, czym zajmują się misie. W tej kartonowej książeczce znajdziecie gromadkę pracowitych misiów. Są tu miś bibliotekarz, mechanik i architekt, a także misiowa policjantka, aptekarka, krawcowa – i całe mnóstwo innych misiów zawodowców. Sympatyczne zwierzaki znane dzieciom i rodzicom z książeczki "Różnimisie" znów rozśmieszają maluchy. A przy tym...

Książeczka dla tych, którzy chcą wiedzieć, czym zajmują się misie.

W tej kartonowej książeczce znajdziecie gromadkę pracowitych misiów. Są tu miś bibliotekarz, mechanik i architekt, a także misiowa policjantka, aptekarka, krawcowa – i całe mnóstwo innych misiów zawodowców. Sympatyczne zwierzaki znane dzieciom i rodzicom z książeczki "Różnimisie" znów rozśmieszają maluchy. A przy tym prezentują 26 różnych zawodów w męskim i damskim wydaniu.

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-robimisie.html

Beata | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Zakochałam się.

Szukałam właśnie prezentu w jednej z sieciowych księgarni i z ogromu księżniczkowo-starwarsowych pozycji literatury dziecięcej wyłoniła się o n a.

Książeczka z wydawnictwa Dwie Siostry. O misiach. Przepięknie zilustrowana. przez Agatę Królak. I co ważne – kartonowa a więc ząbko-odporna.

Wcale nie przeszkadzało mi, że jedyny egzemplarz jaki był do kupienia, pozostawiał wiele do życzenia, jeśli chodzi o stan. Lekko pozaginane rogi, wgniecenie na okładce. Porwałam ją jak największy skarb, szybciutko zapłaciłam i oto zdobi już domową biblioteczkę, cieszy oko, nie tylko najmłodszego czytelnika ale i każdego dorosłego, który ma okazję ją przejrzeć.

Paula | 2014-06-04

Synek uwielbia Robimisie. Książeczka ma coś w sobie i przyciąga maluchy. Polecamy

catarzynka12 | 2013-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2013

Dla najmłodszych.

Oprócz fantastycznych ilustracji ogromny plus za to, że panie Misiowe i panowie Misie nie są przedstawieni stereotypowo. Zarówno panie i panowie wykonują ciekawe zajęcia. Każdy Miś jest inny, ale każdy interesujący.

Mariusz Karolak | 2017-04-14
Leonik | 2017-02-27