Strategia 2 w 1

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki
joly_fh

Książka przeznaczona głównie dla menedżerów i przedsiębiorców. Zawiera inspirujące przykłady oraz opisuje narzędzi, jakich należy używać przy kreowaniu własnego sukcesu za pomocą ustanowienia strategii. "Innowacja to dla jednych magia, dla innych chleb powszedni. Autor pokazuje, jak uczynić innowację sposobem na biznes." - Sławomir Lachowski, twórca mBanku i MultiBanku "Jestem gorącym...

- Sławomir Lachowski, twórca mBanku i MultiBanku
"Jestem gorącym zwolennikiem wprowadzania losowych bodźców w proces kreowania nowych produktów i rozwiązań. Książka w prosty i praktyczny sposób daje możliwość zastosowania tego elementu. Zdecydowanie wypróbuję ten model w nadchodzących projektach...
- Zbigniew Lewicki, Dyrektor d/s Rozwoju Unilever, Rosja-Afryka-Turcja-Srodkowy Wschod

"Sukces w biznesie a zwłaszcza jego utrzymanie jest bardzo trudny wręcz niemożliwy bez innowacji. Szczerze polecam tę książkę wszystkim menedżerom i przedsiębiorcom. I tym obecnym i tym przyszłym."
- Jan Czeremcha, Wiceprezes Raiffeisen Bank Polska S.A.

„Rewelacyjna książka, łącząca dziesiątki inspirujących przykładów i sprawdzone narzędzia, które pomogą każdemu, kto chce wyróżnić się na rynku. Ma potencjał na światowy bestseller.”
- Tomasz Rudolf, Współzałożyciel, Innovatika

źródło opisu: Studio Emka, 2013

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl

dzwiad | 2014-10-13
Przeczytana: 07 października 2014

Parę przydatnych ciekawostek można zaczerpnąć ale osoba interesująca się biznesem i strategią nie odnajdzie w tej pozycji nic nadzwyczajnego.