Psychologia miłości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Kolejny tomik Claudio Mina jest zaproszeniem skierowanym do czytelnika, aby zainteresował się tematem miłości, aby cierpliwie i inteligentnie, dzień po dniu, wdrażał się w jej praktykowaniu. Wówczas przekona się, że miłość jest cudowną potrzebą naszej ludzkiej natury (św. Augustyn) oraz że miłość jest najwyższym i najwznioślejszym celem, ku któremu winniśmy zmierzać...

Ajsha | 2014-10-08
Przeczytana: 2011 rok

Znakomita książka! Chciałam wypożyczyć Psychologie miłości Wojciszke, ale że jej nie było, wypożyczyłam "z braku laku" tą. Ogromnie cieszę się że tak się stało! Tej książki nie da się ot, tak połknąć. Pomimo że jest krótka czyta się ją dłużej. A to z tego powodu że treści wymagają przemyślenia, przepracowania. To jest książka która prowokuje do myślenia. Wiele mi dała,pokazała że miłość jest bardziej postawą niż emocją. Większość ludzi słysząc słowo "miłość" od razu kojarzy je z relacją damsko-męską. Książka rozszerza to pojęcie, nie skupia się jedynie na popularnych skojarzeniach. Polecam, głębokie przemyślenie treści i wcielanie ich w życie będzie powodować zmiany w relacjach międzyludzkich:)

misterium2000 | 2016-11-20
Alberto | 2016-10-18