Jak pokonywać trudności małżeńskie. Psycholog radzi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Niniejszy tomik opisuje sztukę kochania. Autorzy, w oparciu o dogłębne i współczesne zdobycze nauk psychologicznych wyjaśniają, że sztuka kochania jest sztuką tworzenia radości z bycia razem , radości, którą jednak należy kultywować przy pomocy określonej techniki, której główne aspekty wyjaśniają poszczególne rozdziały.

Szymon | 2015-05-18
Przeczytana: 17 maja 2015

Ta książka na pewno może pomóc małżonkom w pokonywaniu ich trudności małżeńskich. Zawsze jednak pozostaje problem, jak teorię wcielić w praktykę, i ta książka podaje metody opisane na konkretnych życiowych przykładach par, które miały problem i go rozwiązały. Polecam! Czyta się szybko :)

Wasyl88 Waśko | 2015-06-27
Ismena | 2013-06-17