Tangled

Wydawnictwo: Omnific Publishing
9781623420147
angielski
bookworm_babe

Drew Evans is a winner. Handsome and arrogant, he makes multimillion-dollar business deals and seduces New York's most beautiful women with just a smile. He has loyal friends and an indulgent family. So why has he been shuttered in his apartment for seven days, miserable and depressed? He'll tell you he has the flu. But we all know that's not really true. Katherine Brooks is brilliant, beautiful, and ambitious. She refuses to let anything-or anyone-derail her path to success. When Kate is hired as the new associate at Drew's father's investment banking firm, every aspect of the dashing playboy's life is thrown into a tailspin. The professional competition she brings is unnerving, his attraction to her is distracting, and his failure to entice her into his bed is exasperating. Then, just when Drew is on the cusp of having everything he wants, his overblown confidence threatens to ruin it all. Will he be able untangle his feelings of lust and tenderness, frustration and fulfillment? Will he rise to the most important challenge of his life? Can Drew Evans win at love? Tangled is not your mother's romance novel. It is an outrageous, passionate, witty narrative about a man who knows a lot about women...just not as much as he thinks he knows. As he tells his story, Drew learns the one thing in life he never wanted is the only thing he can't live without.

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Beatrycze | 2015-11-12
Przeczytana: 16 listopada 2015

Co robi mężczyzna kiedy nieszczęśliwie się zakocha?? Udaje, że ma grypę!
Właśnie tak poznajemy Drew - wytrawnego znawcę kobiet. Obiektem jego nieszczęścia jest Kate - skazana na sukces, śliczna kobieta. Kate ma narzeczonego, którym jest bezrobotny rockman - Billy Debil Warren.
Historia jakich wiele: kłótnie, współzawodnictwo, pożądanie...a w tym wszystkim znajduje się miejsce na miłość.
Co wyróżnia tę książkę na tle innych?
Niebanalne dialogi i rewelacyjna męska narracja.
Boże, nie pamiętam kiedy ostatnio uśmiechałam się jak głupi do sera czytając książkę:)

Panie i Panowie mam zaszczyt (choć może w jego przypadku jednak nie do końca) przedstawić Wam naszego bohatera. Oto Drew.

Drew jest przystojny, seksowny, arogancki, wulgarny, pewny siebie. Jest zadufanym w sobie i szczerym do bólu dupkiem i bawidamkiem. Jest (o dziwo!) inteligentny i przekonany o swojej wyjątkowości zresztą jak każdy playboy. Jego ulubionym "sportem" jest podryw i jednorazowe bzykanko. Życie umila sobie również pracą w firmie ojca, gdzie spełnia się jako bankier inwestycyjny i pogaduszkami z kumplami głównie nt. seksu i zgadliście - bzykanka. Wygląda na to, że jego tzw. poukładane i idealne wręcz życie za chwilę się nieoczekiwanie zmieni.

Ooooo już leci, już nadchodzi, uważaj Drew, bo Cię dopadnie! Nie mów potem, że Cię nie ostrzegałam.

...

Oj. To musiało zaboleć. Niestety nie uniknął... strzały Amora. :)

I od pierwszych stron tej oto książeczki poznacie również jego inną, drugą twarz. Tak, tak będziecie zdziwieni i pewnie lekko zaskoczeni jego zmianą. ;)...

szaraczek | 2015-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Niestety czasami miłość możemy spotkać za późno… jednak czy narzeczony naprawdę musi być aż tak dużą przeszkodą dla prawdziwej miłości?
Ale chwila. Czy taki temat nie jest już wręcz wyświechtany w literaturze? Tak. Więc dlaczego akurat warto ją przeczytać? Oj długo by opowiadać ;)

Drew Evans ma wszystko, czego chce. Wróć. Ma wszystkie kobiety, które chce. Nie ważne czy ich pragnie czy nie. Ważne, że ma na nie ochotę. Zabójczo przystojny młody biznesman pracujący w firmie swojego ojca nie może narzekać na brak powodzenia.
Niestety.
Jego jedna wizyta w pubie zmienia całe jego życie. Ponieważ tam przy barze dostrzega JĄ. Miłość od pierwszego wejrzenia? Nie do końca. Jej ciała nie da się zapomnieć. Nawiedza go w snach szuka jej kształtów u innych kobiet, lecz żadne ciało po jej nie jest już tak pociągające. Akurat ciało tej, która mu odmówiła.
Co gorsze. Zaczynają teraz ze sobą pracować.
A co może się stać, gdy dwie osoby, które mają baaardzo wysokie ambicje i które nie wiedzą, co to...

Kasiek | 2015-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 31 marca 2015

Zachęcona zapowiedziami i pozytywnymi opiniami na temat tej książki z wielkim zainteresowaniem się do niej zabrałam. No i niestety dawno się tak nie zawiodłam. Spodziewałam się po niej czegoś więcej. Fabuła jest płytka, praktycznie jednowątkowa i przewidywalna na każdym kroku. Bohaterowie są nakreśleni według typowego schematu: on - bogaty playboy, ona - grzeczna dziewczyna z dobrego domu. Zakończenie jest oczywiste. Jedyną cechą wyróżniającą tę książkę spośród innych jej podobnych jest narracja. Trzeba przyznać, że rzadko się zdarza, aby kobieta tak dobrze przedstawiła męski punkt widzenia. Nie brakuje zabawnych sytuacji i ciętych dialogów, jednak główny wątek nie jest wciągający.

Beata | 2015-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2015

Klasyczny romans z elementami humorystycznymi. Nie powalił mnie na kolana, ale czytał się bardzo dobrze. Bardzo ujęło mnie, że narrację prowadzi mężczyzna - w romansach to rzadkość, jego porady i mądrości życiowe faktycznie są bardzo trafne. No i dwie wspaniałe bohaterki drugiego planu: MacKenzie, siostrzenica Drew i siostra B.

Ranech | 2015-03-12
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2015
Przeczytana: 11 marca 2015

ŚWIETNA,FANTASTYCZNA I ZABAWNA, wiedziałam, że taka będzie, no dobrze, miałam przeczucie. Ale przerosła moje oczekiwania. Ta książka jest po prostu BOSKA!

Historia Drew i Kate jest opisana z perspektywy faceta. Czytałam już wcześniej takie książki, ale ta jest wyjątkowa. Drew jest przezabawny, opisuje historie, rzuca śmieszne komentarze, daje rady i poucza.. kobiety, dzięki niemu możemy się dowiedzieć, co się dzieje w głowie mężczyzn :) I tak jest 100% facetem, każda jego myśl i tekst mnie przekonały, uwierzyłam mu.

Śmiało mogę ją polecać!! 11/10 gwiazdek!

To był bardzo miły dzień, bo spędziłam go w towarzystwie Drew i chętnie kiedyś do niego powrócę :)))

Seria "Tangled":
1. Zaplątani
1.5 Holy Frigging Matrimony
2. Zakręceni
3. Zniewoleni
4. Tied

Gabriela P | 2015-03-24
Przeczytana: 18 marca 2015

Wydawać by się mogło, że romans jako gatunek literacki jest jednym z tych prostszych do napisania. Pozornie nie wymaga większej filozofii, zwykle opierając się na jednym z kilku schematów. Świetnie jeśli można trochę popłakać albo się pośmiać. No i, oczywiście, w ostatnim czasie pikantne sceny erotyczne to podstawa. Tak czy inaczej, raczej łatwiej napisać taką powieść, niż wielowątkową sensację czy historię rozgrywającą się w alternatywnym świecie. Niestety, nic bardziej mylnego. Tematyka miłości została już wyeksploatowana w stopniu całkowitym i to wielokrotnie, a ilość autorów skupiających się na wzdychających do siebie bohaterach stale rośnie. Na szczęście są jeszcze tacy pisarze, którzy potrafią uczynić ze schematu coś oryginalnego.

„Tangled/Zaplątani” Emmy Chase to romans jakich wiele. Historia tak prosta, przewidywalna i wałkowana tyle razy, że ciężko uwierzyć na słowo, że jest to coś wyjątkowego, gdy słucha się o fabule. Nic dziwnego skoro - spotykają się w klubie, potem...

Miriam Fraser | 2015-03-01
Na półkach: Przeczytane, 2015, E-book
Przeczytana: 28 lutego 2015

Super książka! Najbardziej przykuła moją uwagę narracja. Jest bardzo interesująca ;)
Historia jest opowiadana z punktu widzenia faceta- 100% męskości, egoista, uwielbiający być w centrum uwagi, zwłaszcza kobiecej. I tu pojawia się problem... Drew spotyka olśniewającą kobietę, która mu odmawia.

Jeszcze raz muszę to napisać- cudowna narracja. Jest dowcipna, lekka w odbiorze, bardzo obrazowa. Podobają mi się rozmyślania Drew'a, czasem są naprawdę pouczające ;)

Można powiedzieć, że dzięki tej książce weszłam do mózgu mężczyzny. To było po prostu fascynujące. Polecam!

Ranech | 2014-05-31
Przeczytana: 30 maja 2014

Śmiało mogę ją polecać!! 11/10 gwiazdek!

Seria "Tangled":
1. Tangled
1.5 Holy Frigging Matrimony
2. Twisted
3. Tamed
4. Tied

Kasik | 2014-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2014

O Boże, Boże Boże..... Rewelacja.... Ostatnimi czasy nic do mnie nie przemawiało, wszystko mnie męczyło i w końcu nastał przełom.
w moje łapki trafiło Tangled i jestem zachwycona. Chcecie zgłębić tajniki męskiego umysłu?? Poznać jak i co myślą faceci?? Czy są zdolni do uczuć? Ta książka zawiera wszystkie odpowiedzi!! Genialnie napisana - z pazurem, prześmiewczo, ironicznie i do szpiku kości prawdziwie, aż nie mogłam uwierzyć ze autorem jest kobieta.
Uwielbiam jego złote myśli, jego rady dla kobiet i dla mężczyzn. Jego pełna humoru historia playboya przemieniającego się w faceta, który świata nie widzi poza ukochaną kobietą - wyobraźcie sobie jaki to był dla niego szok :D Książka gwarantuje dobrą zabawę, masę emocji, gorące sceny i całą prawdę o facetach.

Polecam