Poradnik współczesnego savoir-vivre'u

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Książka pomoże Państwu rozstrzygnąć samodzielnie jak się zachować w każdej sytuacji. Komentuje ona wszystkie sprawy związane z elegancją postępowania. Obejmuje: pozdrawiani i witanie się, odwiedziny prywatne i na oficjalne zaproszenie, zachowanie się przy stole, jedzenie kłopotliwych potraw, ubieranie się, zachowanie się w podróży i zagranicą, zachowanie się w miejscu pracy i wskazówki, jak pisać podanie o pracę.

apaindegia | 2015-10-25
Na półkach: Przeczytane, 2015