Osobowości małżeńskie

Wydawnictwo: Logos
poradniki

Małżeństwa, podobnie jak poszczególni ludzie, posiadają różne rodzaje osobowości. Istnieje siedem odrębnych typów małżeńskich każdy z nich ma charakterystyczne silne i słabe strony. Ustalenie, który rodzaj osobowości najlepiej pasuje do twojego związku pomoże ci lepiej zrozumieć zachowanie partnera, umiejętnie rozwiązywać konflikty, nabrać większej pewności siebie w negocjowaniu małżeńskich decyzji, pewniej przyjmować miłość małżonka i wspólnie radować się waszym związkiem.

MiladyDeWinter | 2015-10-31
Agnieszka | 2013-06-13