Technika wyciszenia krok po kroku

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Gdybyśmy szczerze spojrzeli na siebie samych, prawie na pewno znaleźlibyśmy wiele do poprawienia w naszym życiu. Możemy być zdrowsi, szczęśliwsi i spokojniejsi poprzez skupienie się na czterech dziedzinach życia: diecie, ćwiczeniach fizycznych, postawie życiowej i medytacji. Książka poświęca poszczególne rozdziały wszystkim czterem aspektom, ale przede wszystkim poświęcona jest medytacji. Poprzez medytację można pokonać wiele bólów i stresów związanych z egzystencją w dzisiejszym świecie. Technika wyciszenia jako forma medytacji jest bardzo prostym, łatwym do opanowania ćwiczeniem. Wystarczy jej poświęcić codziennie odrobinę czasu, nie wymaga też żadnych zmian w trybie życia. Warto spróbować!

Dagma | 2016-02-23
Przeczytana: 20 kwietnia 2016