Dzieci regresji

Okładka książki Dzieci regresji Robert Krakowiak
Okładka książki Dzieci regresji
Robert Krakowiak Wydawnictwo: poradniki
poradniki

Jest to jedna z pierwszych książek o rozwoju osobistym i duchowym, po jaką sięgnęłam jako nastolatka. Pomogła mi zrozumieć wiele aspektów siebie i rozeznać się, jak dalej postępować.

"Jeśli w czasie porodu wystąpiły komplikacje i wtedy lekarze nie potrafili podjąć decyzji o sposobie przyjścia na świat dziecka, to w dorosłym życiu taki człowiek będzie miał problemy z podejmowaniem decyzji".
"Jeśli przy porodzie bardzo się spieszono, dziecku w dorosłym życiu ciągle będzie brakowało czasu". Jeszcze trzynaście podobnych twierdzeń.
Oczywiście życie płodowe i to co dzieje się po porodzie np. kontakt dziecka skóra do skóry z matką mają znacznie, ale jak autor doszedł do podobnych wniosków? Nie twierdzę, że cała praca to tragedia ale dla mnie to bardzo słaby punkt książki.

Natomiast zgadzam się, że może wystąpić u dziecka trauma poporodowa w wyniku różnych komplikacji, która może mieć wpływ na funkcjonowanie dziecka.

Oczywiście życie płodowe...

Bardzo dobra książka!!!

Bardzo dobra książka!!!

To poradnik z gatunku psychologicznych, dlatego naprawdę trudno oceniać. Pozycja godna uwagi, ale tylko dla zainteresowanych. Położony nacisk na pracę z afirmacjami.

Książka terapeutyczna, napisana jasno, prosto i spójnie. Przy okazji niezłe studium socjologiczne.
Świetne afirmacje ( skuteczne!).
Terapia i life coaching w jednym.
Zdecydowanie godna polecenia i bardzo, bardzo potrzebna.

Świetne afirmacje ( skuteczne!).
Terapia i life coaching w jednym.
Zdecydowanie godna polecenia i bardzo, bardzo potrzebna.

• Library at Home
  • Domowa biblioteka
  • Na półce
  • Papier

Dodaj cytat z książki Dzieci regresji