Dzieci regresji

poradniki

Autor: Robert Krakowiak Wydawca: Wydawnictwo KOS Format: A5 Ilość stron: 284 Rok wydania: 2006 Oprawa: miękka ISBN: 83-9115167-2-5Książka ta choć mówi o zaawansowanych zagadnieniach, jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Zawiera treściwie opisany sposób pracy z afirmacjami i przygotowuje do samodzielnej pracy nad sobą. Zawiera również szereg uzdrawiających ćwiczeń i praktyk duchowych. Myślą przewodnią tej książki jest przebaczenie. Ma ona za zadanie pomóc dorosłemu człowiekowi uwolnić się od przeszkadzających mu w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie. Książka ta powstała na podstawie własnej pracy autora nad sobą oraz na podstawie jego kilkuletniej pracy terapeutycznej. Obrazuje negatywne wzorce psychiczne, które nie pozwalają nam szczęśliwie żyć. Jest ona dowodem na to, że samemu w prosty możemy zmienić swoje życie, należy jednak poświęcić sobie trochę czasu, zaangażowania i energii. Wzbogacona jest w opisy osób, które w czasie terapii regresywnej przypomniały sobie doświadczenia ze swojego wczesnego dzieciństwa i porodu. Oczywiście znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania: jak swoje życie zmienić w realny sposób, jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi, oraz jak znaleźć radość i sens swojego życia. Tak. Tutaj znajdziesz prosty sposób na to, jak odkryć radość w swoim życiu, nawetm jeśli w tej chwili uważasz, że nie masz najmniejszych powodów do tego, by się nim cieszyć. Cuda są możliwe, jeśli zainwestuje się w siebie czas, wiarę i zaangażowanie. Chociaż autor powołuje się na duchową ścieżkę, jest to książka typowo terapeutyczna, odwołująca się do naszej bosko-doskonałej natury.

MLB | 2014-03-02

Książka terapeutyczna, napisana jasno, prosto i spójnie. Przy okazji niezłe studium socjologiczne.
Świetne afirmacje ( skuteczne!).
Terapia i life coaching w jednym.
Zdecydowanie godna polecenia i bardzo, bardzo potrzebna.

Anna | 2015-01-04
Przeczytana: 26 listopada 2014

To poradnik z gatunku psychologicznych, dlatego naprawdę trudno oceniać. Pozycja godna uwagi, ale tylko dla zainteresowanych. Położony nacisk na pracę z afirmacjami.

czerwiec7 | 2015-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2015