Zacznij przyciągać pieniądze

Attract Money Now
978-83-7701-043-5
poradniki
Karol Cetlin

Czy potrzebujesz pieniędzy aby uwolnić się od długów, niedostatku i strachu przed biedą?

Ebook Zacznij przyciągać pieniądze autorstwa Dr. Joe Vitale autora wielu bestsellerów, które osiągały szczyty sprzedaży na całym świecie prezentuje techniki, których użył autor, aby z bezdomnego człowieka, stać się sławnym multimilionerem.

boseti | 2012-12-31
Przeczytana: wrzesień 2012

Joe Vitale naprawdę się postarał, książka bez lania wody przedstawia metody wspierające zdobycie większej ilości pieniędzy. Warto przeczytać.

Manamana | 2012-01-26
Przeczytana: 27 stycznia 2012

Przeczytałem wcześniej już Prawo Przyciągania i tak jak tam tak i tutaj książka kręci się w okół jednego, musisz rozdawać pieniądze i mieć radość w sercu kiedy to robisz, nie oczekując nic w zamian co przyznam nie jest łatwe...Ciekawostkę taką dodam że po przeczytaniu tej książki i nastawieniu myślenia na pozytywne znalazłem 100zł...Ktoś powie przypadek, tylko że te 100zł leżało pół roku w mojej książeczce do akordów na pianino i przez pół roku o nim zapomniałem a teraz dziwnym trafem je znalazłem, no nic książka ta trochę rozczarowywuje tym że w kółko jest pisane to samo te 217 stron można by streścić w 10 a sens byłby ten sam, tyle że może nie weszła by tak do głowy po 10 stronach jak po 217...

-Maat-Ka-Ra- | 2014-05-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 maja 2014

Poradnik. Bardzo dobrze się czytał i dużo zmienił we mnie mentalnie, nie obwijając w bawełnę: zaczęłam rozkręcać biznes (autentycznie), więcej napiszę za rok ;)

bengalus | 2016-12-02
książek: 2031