Ilustrowany przewodnik turystyczny po Mazurach Pruskich i Warmii Mieczysława Orłowicza w ujęciu współczesnym

Wydawnictwo: Ekwita
9788362632022
aklime

Reedycja jedynej do tej pory encyklopedii o Warmii i Mazurach. Chociaż napisana prawie sto lat temu, do dziś zaskakuje ilością i jakością zebranych materiałów. W "Ilustrowanym przewodniku" znajdziemy, oprócz oryginalnych opisów i ilustracji Mieczysława Orłowicza, współczesne zdjęcia i opisy miejsc, które prawie sto lat temu odwiedził słynny krajoznawca. Warto wybrać się w podróż po Warmii i Mazurach jednocześnie z przewodnikiem Orłowicza oraz ze współczesną mapą i bedekerem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie