joly_fh

ALBANIA to ostatni dziewiczy zakątek Europy, wspaniałe plaże, malownicze wysepki, górskie wodospady i wąwozy, dzika przyroda oraz zabytki pamiętające pradawne czasy imperium Iliryjskiego. Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Albanii. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie...

Praktyczny Przewodnik dla Podróżników
Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Albanii. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.

ALBANIA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

To nasz najlepszy przewodnik, bo:
* znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje
* sam zaplanujesz ambitną wyprawę
* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Pascal, 2013

źródło okładki: www.pascal.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!