Nurkowanie - poradnik

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Nurkowanie jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych. Wychodząc naprzeciw rodzącemu się zainteresowaniu, proponujemy Państwu NURKOWANIE kompetentny i praktyczny poradnik dla każdego. Zainteresowani znajdą w nim wszelkie potrzebne informacje od podstawowych zasad bezpieczeństwa, aż po specjalistyczne porady dotyczące podwodnej fotografii. W książce przedstawiono wymagania zdrowotne stawiane kandydatowi na nurka, rodzaje organizowanych kursów i dostępnego obecnie na rynku sprzętu. Poza tym autor przybliża czytelnikowi fascynujące bogactwo podwodnego świata. Obszerny, aktualny tekst uznanego eksperta z dziedziny nurkowania i ochrony środowiska, Alana Mountaina, i bogaty wybór ponad trzystu wysokiej jakości zdjęć i ilustracji czyni z NURKOWANIA niezbędną pozycję w biblioteczce każdego adepta sportu.

Suhy | 2014-09-21
Przeczytana: 2000 rok

Ładnie wydana książka o nurkowaniu. Zakres tematów jest standardowy dla tego typu książek - historia,sprzęt, szkolenie, środowisko wodne, choroby nurkowe plus nieco o planowaniu nurkowań. Na plus zasługuje duży format, twarda okładka i ładne zdjęcia wenątrz. Książka przeznaczona jest dla początkujących nurków, ale może być ozdobą każdej półki miłośnika nurkowania.

podrozniki | 2015-07-21
Na półkach