Nurkowanie. Poradnik

Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki

Nurkowanie jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych. Wychodząc naprzeciw rodzącemu się zainteresowaniu, proponujemy Państwu NURKOWANIE kompetentny i praktyczny poradnik dla każdego. Zainteresowani znajdą w nim wszelkie potrzebne informacje od podstawowych zasad bezpieczeństwa, aż po specjalistyczne porady dotyczące podwodnej fotografii. W książce przedstawiono wymagania zdrowotne stawiane kandydatowi na nurka, rodzaje organizowanych kursów i dostępnego obecnie na rynku sprzętu. Poza tym autor przybliża czytelnikowi fascynujące bogactwo podwodnego świata. Obszerny, aktualny tekst uznanego eksperta z dziedziny nurkowania i ochrony środowiska, Alana Mountaina, i bogaty wybór ponad trzystu wysokiej jakości zdjęć i ilustracji czyni z NURKOWANIA niezbędną pozycję w biblioteczce każdego adepta sportu.