Szczęśliwe poszukiwania

Tłumaczenie: Karolina Post-Paśko
Cykl: Come Undone (tom 2) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Chasing Mrs. Right

Seksowny mężczyzna, którego prześladują wspomnienia. Piękna dziewczyna, która boi się poddać uczuciu. Czy w jego ramionach odkryje, że nie każdy związek musi się skończyć rozstaniem? Roxanne Stokes nie wierzy w miłość, sparzyła się na niej zbyt często. Ale wierzy w chemię od pierwszego wejrzenia, a nieznajomy, który o mało nie przewraca jej przed wejściem do klubu, jest seksowny jak grzech....

Seksowny mężczyzna, którego prześladują wspomnienia.

Roxanne Stokes nie wierzy w miłość, sparzyła się na niej zbyt często. Ale wierzy w chemię od pierwszego wejrzenia, a nieznajomy, który o mało nie przewraca jej przed wejściem do klubu, jest seksowny jak grzech. Między nimi iskrzy tak, że Roxanne nie potrafi oprzeć się namiętności…

Ian Walser nie miał pojęcia, że fantastyczna dziewczyna, z którą spędził noc po swojej powitalnej imprezie po powrocie do domu z Iraku, to przyjaciółka jego siostry. I że rano zniknie tak szybko. Gdy trzymał ją w ramionach, zapomniał o całym świecie, zapomniał o wojnie…
Lecz czy mężczyzna, który przeszedł tak dużo złego, zdoła przekonać kobietę, która zaznała tak mało dobrego, że miłość naprawdę istnieje?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1455/szczęśliwe-poszukiwania

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1455/szczęśliwe-poszukiwania

Róża | 2019-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2019

Zaczęło się fajnie, ale im dalej tym gorzej. Postać Roxanne strasznie irytująca i to jej podejście do miłości...Bardzo niezdecydowana, nieufna. Ian, weteran wojenny, niby taki męski, a jednak jak dla mnie "ciepłe kluchy". Ogółem myślałam, że książka będzie o tym, jak to ona pomaga mu przejść przez syndrom stresu pourazowego, że miłość zwyciężą wszystko itp itd, a jednak nie, było wręcz na odwrót. Nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Cała książka jest o tym, jak to on przekonuje ją, żeby się z nim umawiała. Nie wiem co on w niej widział, serio. Dziewczyna ciągle była na nie, a jednak za każdym razem dała się przekonać do wszystkiego. Obydwie postacie bez charakteru. Wiało nudą.

anka30 Ania | 2018-03-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Z wymiany

To druga część tej serii. Nie jest to wybitna literatura... książka jest przewidywalna ze szczęśliwym zakończeniem. I wiecie co ... bardzo dobrze ;) Lubię takie propozycję gdy po całym dniu pracy mogę usiąść wieczorem z kubkiem gorącej herbaty i przyjemnie spędzić wieczór . Krótka historia w sam raz by przeczytać ją od razu, fajni bohaterowie których łatwo polubić .. no może oprócz matki ale kto by taką harpię polubił . Także polecam ! miło się czyta ;)

Bebe | 2017-09-22
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 22 września 2017

Książka dość przerwidywalna, ale dobrze i szybko się czyta :) Polecam dla relaksu :)

wierka | 2017-03-22
Przeczytana: 21 marca 2017

Romansidlo godne polecenia.Wciaga od pierwszej strony, momentami przypomina pierwszy tom ale i tak warto przeczytac do konca.

Dobra książka, ale i tak bardziej podobała mi się pierwsza część.

sensitive | 2016-10-02
Przeczytana: 01 października 2016

Szczerze mogę powiedzieć, że bardziej mi się podobała niż pierwsza część. Na pewno jest to związane z fabułą, jest o wiele bardziej realna niż w pierwszej części i jest o wiele więcej momentów, dzięki którym można powiedzieć, że książka należy do literatury erotycznej, chociaż czytałam o wiele lepsze erotyki.
Nie jestem w stanie powiedzieć, czy polecam tą książkę czy nie, ale jeśli ktoś przeczytał pierwszą część to warto sięgnąć po kolejną. Jestem pewna, że przeczytam trzecią część.

magdaleks | 2016-03-09
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 09 marca 2016

Przyjemna książka na jeden nudny wieczór. Choć trochę brakuje akcji między stronami ;)

martcia1987 | 2016-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2016

Kontynuacja "Szczęśliwej Zamiany" - tym razem poznajemy miłosną historię bohaterów znanych z pierwszej części tj. Roxanne i Iana. Temat jest dość banalny - każda ze stron walczy z własnymi obawami i lękami, ale jak to zwykle bywa, wszystko musi mieć swoje szczęśliwe zakończenie;) Druga część jest moim zdaniem lepsza ze względu na dialogi i cięte riposty głównych bohaterów. Czyta się bardzo szybko, ale nie jest to perełka do której będę powracać w długie, zimowe wieczory:)

lulamae | 2015-09-08
Przeczytana: 08 września 2015

Niestety nie mogę powiedzieć, że to było dobre.

Ian - starszy brat Elle, wrócił z Afganistanu i z tego powodu jego siostra zorganizowała dla niego przyjęcie, które było dla niego prawdziwą katastrofą. Zespół stresu pourazowego z którym często zmagają się żołnierze jest także powodem problemów Iana. Ścisk, gwałtowne ruchy, hałas i upierdliwa rodzina - to nie jest otoczenie, w którym może i chce przebywać teraz Ian, aby nie dostać ataku paniki. W pośpiechu wymyka się z przyjęcia i o mało nie taranuje pięknej brunetki.
Czują więź, idą na drinka, spędzają razem noc, a rano kobieta znika. Nie musi jej jednak długo szukać, bo okazuje się, że uciekająca, piękna nieznajoma to najlepsza przyjaciółka jego siostry - Roxanne.
Ian jest zafascynowany kobietą, a Roxanne za wszelką cenę stara się dystansować od faceta, który pobudza jej uczucia i zakończenia nerwowe.
Czy kobieta, która chce uniknąć w życiu miłości i rozczarowania z nią związanego oraz żołnierz walczący z własnymi demonami i...

Megi Megi | 2015-05-24
Przeczytana: 2014 rok

Druga czesc .Bardzo szybko sie czyta i dobra na zabicie czasu