Trudna miłość

Seria: Złota Kolekcja
Wydawnictwo: HarperCollins
Dorota_1988

Bram Soames niechętnie wraca do przeszłości. Zbyt szybko musiał dorosnąć, zbyt szybko został ojcem. Zajęty wychowywaniem syna i rozwojem firmy, nie miał czasu na miłość. Dorobił się milionów, ale samotność coraz bardziej mu dokucza… Tylor Fielding od lat żyje w strachu przed dawnym prześladowcą. Skryta i nieśmiała, unika mężczyzn, nie ma przyjaciół. Od dawna nie wierzy, że jeszcze może być...

Tylor Fielding od lat żyje w strachu przed dawnym prześladowcą. Skryta i nieśmiała, unika mężczyzn, nie ma przyjaciół. Od dawna nie wierzy, że jeszcze może być szczęśliwa.

Bram i Tylor poznają się, pracując nad wspólnym projektem. Od początku przeczuwają, że połączy ich coś więcej niż interesy. Kiedy zostają parą, nagle wszystko zaczyna iść nie tak…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

rodzinneczytanie | 2016-01-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Dla mnie zwyczajnie słaba.
Zakończenie jak dla mnie zbyt przewidywalne. A bohaterowie? Skrajni emocjonalnie i dla mnie nijacy.
NIE POLECAM!

Jula | 2013-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2013

W zasadzie nie ma o czym pisać, bo "Trudna miłość" to typowy harlequin, gdzie piękni, bogaci żyją w uczuciowej pustce przez długie lata, aż pewnego dnia zakochują się bez pamięci, ale droga do odwzajemnienia tego uczucia przez drugą stronę jest trudna, wyboista i kręta. Tak się dzieje w życiu 42-letniego milionera Brama aż do spotkania skromnej Taylor oraz w przypadku jego 27-letniego syna Jaya i Fate (to nie pomyłka, pomiędzy ojcem i synem jest tylko 15 lat różnicy!).
Polecam jako urlopową lekturę, bo czyta się ją szybko, łatwo i przyjemnie, i na pewno równie łatwo zapomina.

Hope | 2015-02-08

W księgarni miałam w ręce dwie książki "Trudna Miłość", niestety drugiej nie pamiętam tytuł. Wiem tylko, że była o nieodwzajemnionej miłości. Kiedy wychodziłam z tą książką to żałowałam, że nie wzięłam tamtej.
Po przeczytaniu kilku stron byłam zadowolona z wyboru.Polecam tę książkę.

julka00253 | 2016-02-01
Przeczytana: styczeń 2016

Książkę bardzo fajna. Idealna jeśli lubicie romanse.
Zakończenie jak najbardziej na tak jak i sama książka.

ejwa1960 | 2017-03-19
Paulina | 2017-02-21