Trudna miłość

Okładka książki Trudna miłość Penny Jordan
Okładka książki Trudna miłość
Penny Jordan Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Złota Kolekcja
HarperCollins
2013-04-12
2013-01-01
romans miłość mężczyzna interesy przeszłość

Na początku niezbyt podobała mi się ta książka. Bram mnie denerwował, a Taylor jeszcze bardziej. Relacja między Bramem, a jego synem byłam dla mnie zupełnie niezrozumiała.
Najlepszy element tej książki to relacja między synem Brama, a chrześnicą Taylor. To czytało się naprawdę fajnie.

Męczarnia!
To jest moja pierwsza książka tej autorki.
Nie podoba mi się styl, milion wątków na raz i akcja dzieje się bardzo szybko. Nie da się zbudować więzi z bohaterami. Beznadziejne postacie. Nie będę się rozpisywała bo nie ma o czym. Moim zdaniem książka jest do niczego. Nie polecam!

Męczarnia!
To jest moja pierwsza książka tej autorki.

Na książkę Penny Jordan trafiłam przypadkiem-była dołączona do innej pozycji.
Polubiłam czytanie prozy autorstwa Nory Roberts, a Panie są dość często ze sobą porównywane, więc pomyślałam „Czemu nie?”

Jay Soamers urodził się gdy jego ojciec miał zaledwie 15 lat, a matka 19. Po śmierci byłej sympatii Bram wziął na swoje barki ciężar wychowania chłopca. Niestety, nie był konsekwentnym rodzicem, pozwalał synowi na wszystko, podporządkował mu swoje życie. Dziś Jay jest dorosły, prowadzi wraz z ojcem rodzinną firmę. Jest bardzo zaborczy wobec Brama, zachowuje się wręcz jak duże, rozwydrzone dziecko. Niszczy każdy związek swojego taty- nie pozwala pokochać mu nikogo innego poza sobą samym. Bram świadomy swoich win wobec syna pozwala mu na to…
Do czasu gdy poznaje Taylor… szybko zakochuje się w tej pięknej, skromnej kobiecie. Ona jednak, pomimo iż odwzajemnia uczucia nowo poznanego mężczyzny, stara się zerwać związek? Dlaczego? Czego się obawia? Jay’a, który próbuje walczyć o uczucia ojca?
Młody Soamers postanawia zniszczyć Taylor Fielding! Znów będą tylko On i Brampton! Aby tego dokonać, musi odkryć tajemnicę wybranki ojca.
Pewnego dnia w firmie Brama i Jay’a, zjawia się młoda studentka-Fate. Jaką rolę odegra w życiu wszystkich bohaterów powieści?
To oczywiście tylko część wątków opisanych w „Trudnej miłości”. Penelope Jones bardzo dobrze łączy losy wielu bohaterów, dzięki czemu napisana przez nią historia nie jest nudna.

Zapewne sięgnę po inne tytuły pióra Penny Jordan, gdyż przy jej książkach można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Na książkę Penny Jordan trafiłam przypadkiem-była dołączona do innej pozycji.

Okropna książka, nawet najgorszemu wrogowi nie dałabym jej czytać. Drewniani bohaterowie, akcja tak przewidywalna, że gdyby nie silna wola to bym zasnęła oraz opisy tak nudne, że ciekawiej się czyta przewodnik po Anglii. Niewielka ilość dialogów, wątki tak pourywane oraz przeskakiwanie z bohaterów na bohaterów też nic tu nie daje. Opowieść mimo, że ma dobry potencjał tak ogólnie to zero polotu pisarskiego. Serdecznie nie polecam tej książki. W mojej karierze czytelniczej to najgorsze co czytałam jak dotychczas. Dno.

W księgarni miałam w ręce dwie książki "Trudna Miłość", niestety drugiej nie pamiętam tytuł. Wiem tylko, że była o nieodwzajemnionej miłości. Kiedy wychodziłam z tą książką to żałowałam, że nie wzięłam tamtej.
Po przeczytaniu kilku stron byłam zadowolona z wyboru.Polecam tą książkę.

Po przeczytaniu kilku stron byłam zadowolona z wyboru.Polecam tą książkę.

W zasadzie nie ma o czym pisać, bo "Trudna miłość" to typowy harlequin, gdzie piękni, bogaci żyją w uczuciowej pustce przez długie lata, aż pewnego dnia zakochują się bez pamięci, ale droga do odwzajemnienia tego uczucia przez drugą stronę jest trudna, wyboista i kręta. Tak się dzieje w życiu 42-letniego milionera Brama aż do spotkania skromnej Taylor oraz w przypadku jego 27-letniego syna Jaya i Fate (to nie pomyłka, pomiędzy ojcem i synem jest tylko 15 lat różnicy!).
Polecam jako urlopową lekturę, bo czyta się ją szybko, łatwo i przyjemnie, i na pewno równie łatwo zapomina.

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Dla mnie zwyczajnie słaba.
Zakończenie jak dla mnie zbyt przewidywalne. A bohaterowie? Skrajni emocjonalnie i dla mnie nijacy.
NIE POLECAM!

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Dla mnie zwyczajnie słaba.
NIE POLECAM!

Książkę bardzo fajna. Idealna jeśli lubicie romanse.
Zakończenie jak najbardziej na tak jak i sama książka.

Książkę bardzo fajna. Idealna jeśli lubicie romanse.
Zakończenie jak najbardziej na tak jak i sama książka.

Chyba miałam za duże oczekiwania. Po znaczku o bestsellerze new York Times spodziewałam się więcej. Książka na początku nudna, później jest lepiej. Dodatkowo fabuła tak bardzo przewidywalna. Mimo to lepsza niż bezsensowne oglądania telewizji.

Bardzo fajna ksiazka, polecam , ciekawa wciągająca. Szybko się czyta

Bardzo fajna ksiazka, polecam , ciekawa wciągająca. Szybko się czyta

• Romans
  • Penny Jordan
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Trudna miłość