Na ratunek

Seria: Harlequin Satine
Wydawnictwo: HarperCollins
The Devil's Own
literatura piękna

Uratować dziewięcioro osieroconych dzieci z kraju, gdzie toczy się wojna domowa ? to jedyne, o czym myśli ich nauczycielka, Kerry Bishop. Ma tylko trzy dni, aby przedrzeć się z nimi przez dżunglę i zdążyć na samolot, który zabierze ich w bezpieczne miejsce. Gorączkowo szuka kogoś, kto jej w tym pomoże. Trafia na Lincolna O'Neala, cenionego amerykańskiego fotoreportera, ale on nie zamierza narażać życia dla innych. Jednak nie ma innego wyboru, jeśli chce ocalić swoją skórę. Rozpoczyna się wyścig z czasem...

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/na-ratunek-1

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/na-ratunek-1

goska1318172 | 2016-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2016

Przed przeczytaniem tej książki polecam najpierw przeczytać "Podarunki losu (W ostatniej chwili)", ponieważ są tutaj przedstawione dalsze losy Cage`a i Jenny.

basik | 2016-06-22
Na półkach: Przeczytane, Sensacja

"Na ratunek" wywołało we mnie bardzo mieszane uczucia.
Z jednej strony jest tam bardzo dużo wątków smutnych i przygnębiających, jest o wojnie, o okrucieństwie, o braku zasad moralnych, o braku szacunku dla życia.
A z drugiej, na takim paskudnym tle, pokazana jest miłość dwojga bohaterów. Zaczyna się w ekstremalnych warunkach, ale ukazana jest tak, że można łatwo uwierzyć, że przetrwa na wieki.
Podobały mi się dialogi, była w nich lekkość, która pomogła zapominać o przykrej stronie książki.
Trochę się bałam, że niebezpieczne przygody w dżungli zajmą całą książkę, ale na szczęście, bohaterowie znaleźli się w Stanach i skończyło się towarzyszące im wcześniej zagrożenie.
Dalej już poszło z górki. Zakochali się w sobie, ale nie chcieli tego powiedzieć. O mały włos z głupoty by się rozstali. Na szczęście znaleźli się przyjaciele, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i wymusili na głównych bohaterach szczęśliwe zakończenie.

Czyta się szybko i łatwo. Bardzo dużo się tam dzieje. Jest w...

LadyNela96 | 2015-04-15
Przeczytana: 09 kwietnia 2015

Dawno nie czytałam tak dobrej książki.
Wreszcie w jednym ujęto miłość i ciekawą opowieść o czymś innym niż miłość. Niemalże nie mogłam oderwać się od książki, wartka akcja absolutnie mnie porwała. Przygody dziewiątki dzieci absolutnie zaabsorbowały moją osobę i skłoniły do odczuwania tego co one, zresztą nie tylko na tym się skupiałam. Książka ma ciekawy wątek miłosny.
Z pewnością jest warta przeczytania.

Iwi | 2014-06-30
Przeczytana: 25 czerwca 2014

To taki Harlequin, chociaż zapowiadała się bardzo ciekawie

Karin | 2012-06-04

Wydana w 2008r. pod tytułem "Piekielna misja"