Kobieta na chwilę

Seria: Oblicza Namiętności
Wydawnictwo: Harlequin
The pleasure principle
CARAMEL

Brady Weston, po dziesięciu latach spędzonych w Dallas i upokarzającym rozwodzie z żoną, która zarzuca mu, że nie potrafi sprostać jej potrzebom seksualnym, wraca do Cadillac, by zacząć nowe życie. Ma jeden cel: udowodnić sobie, że jest atrakcyjnym mężczyzną i wspaniałym kochankiem. Czy znajdzie kobietę, która uleczy jego kompleksy?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie

asiulka19963 | 2019-03-29
Przeczytana: 29 marca 2019

Bardzo romantyczna jak i dramatyczna książka.
Poróżnieni przez stan majątkowy i opinie ludzi. Skrzywdzeni psychicznie przez osoby na którym im zależało i którym zaufali. Do tego plotki, które próbowały zrujnować życie.
Mimo tych wszystkich problemów udało im się zaufać ponownie.
Polecam

książek: 2059
jamczyk | 2017-06-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebook
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Romansik o małej objętości, o młodzieńczych zauroczeniach, nietrafnych wyborach i powrotach do domu, po latach, na amerykańską prowincję. Jako przerywnik, może być.

pauli_012 | 2017-05-20
Przeczytana: 20 maja 2017

Fajnie się czytało, ale końcówka została ekstremalnie szybko przyśpieszona jak dla mnie :)

eve | 2016-02-18
Przeczytana: 12 lutego 2016

Taki sobie romans ale podobało mi się w jaki sposób zostały aranżowane spotkania i chętny udział obu stron w tym scenariuszu.

Marlena | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

Ot taka, lekka pozycja. W sumie nie wiadomo do końca "co autor miał na myśli". Miłosna historia z końcem typu - "i żyli długo i szczęśliwie". Nic ciekawego, bardzo przeciętna lektura na wolny weekend :)

Karolina | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

Nie mogę dać więcej punktów ta książka to przeciętne romansidło. Nie przemawia do mnie.

Kasiek | 2014-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 grudnia 2014

Nie oczekiwałam zbyt wiele po tej książce i niestety nie pomyliłam się. Fabuła jest nijaka, praktycznie jednowątkowa. Bohaterowie nie wzbudzają szczególnej sympatii, a historia ich znajomości nie wzbudza ani zainteresowania, ani żadnych emocji. Książka jest krótka i tylko dzięki temu dobrnęłam do końca.

Limonkaaa | 2014-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2014

Erotyczny romansik. Całkiem fajnie opisane losy bohaterów, ich uczucia, zmiany życiowe, podobała mi się.

romans | 2014-03-16
Przeczytana: 15 marca 2014

Książka ma ogromne luki w fabule. Zero wyjaśnienia co tak na prawdę stoi za zachowaniem Eden, niby coś jest sugerowane ale to za mało. Zakończenie napisane w taki sposób, jakby autorka w pewnym momencie uświadomiła sobie ze za dużo napisała a potem braknie jej miejsca na resztę i chciała jak najszybciej skończyć. Fajnie się opowieść zaczęła ale zakończenie bardzo mocno mnie rozczarowało.