Wędkarstwo jeziorowe

Wydawnictwo: Ekta
poradniki

Wędkarstwo jeziorowe to pierwsza monografia wędkarska na świecie poświęcona jeziorom, będąca przekrojem 53-letnich doświadczeń wędkarskich Autora i sumy jego obserwacji podwodnych. Książka bibliofila, w twardej laminowanej oprawie, o formacie 17cm x 24 cm, zawiera 448 stron, na których znajduje się 343 barwnych zdjęć w tym 52 podwodnych oraz 137 kolorowych rysunków. Czytelnik znajdzie na stronach niniejszego nowego wydania książki Tadeusza Andrzejczyka, słynnego w polskiej literaturze wędkarskiej klasyka, zupełnie nowe rozdziały poświęcone najnowszym taktykom i metodom łowienia wędką ryb jeziorowych, a także odpowiednie wskazówki doboru najskuteczniejszych zestawów wędkowych, sprzętu wędkarskiego, między innymi najnowszej generacji wędzisk, kołowrotków, spławików jeziorowych oraz wszystkich rodzajów skutecznych przynęt, zarówno naturalnych jak i sztucznych do łowienia jeziorowych ryb drapieżnych i spokojnego żeru.

itoiowo | 2015-05-07
Na półkach: Poradniki, Przeczytane, Posiadam