Sprawa Oriona

Tłumaczenie: Jarosław kotarski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Power Plays". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Tom Clancy's Power Plays: “Shadow Watch”
8371209665

Tom Clancy, jeden z najlepszych na świecie twórców literatury sensacyjnej, znany jest głównie z powieści o przygodach Jacka Ryana, z których kilka zekranizowano, m.in. Polowanie na "Czerwony Październik" i Czas patriotów. Ma też firmę programistyczną tworzącą komputerowe gry strategiczne. Jest rok 2001. UpLink, holding Rogera Gordiana, zostaje głównym dostawcą sprzętu do międzynarodowej stacji...

Jest rok 2001. UpLink, holding Rogera Gordiana, zostaje głównym dostawcą sprzętu do międzynarodowej stacji kosmicznej. Jednak Orion, prom wiozący elementy stacji rozbija się podczas startu, a tajemnicze oddziały atakują fabrykę UpLink w Brazylii i kosmodrom w Kazachstanie.
Projekt stacji kosmicznej znalazł się w centrum zainteresowania międzynarodowego terrorysty Harlana DeVane'a, który chce sparaliżować działania służb Gordiana i umieścić na pokładzie stacji generator fal elektromagnetycznych - potężną broń mogącą zagrozić każdemu miastu w Ameryce.

W serii "Power Plays" Toma Clanc'ego REBIS wydał już Politykę i ruthless.com.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie