Deepaka Chopry władcy światła

Tłumaczenie: Elżbieta Kowalewska
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
Deepak Chopra's Lords Of Light
83-7227-742-7
anioły, walka dobra ze złem,
Marlena

Ta alegoryczna opowieść ukazuje moce duchowe człowieka w służbie dobra i zła. Samozwańczy prorok Izmael zamierza zburzyć równowagę między dobrem a złem na Ziemi. Jego działalność sprowadza na ludzi niewyobrażalne cierpienia. Przeciwstawić się mu może jedynie Michael Aulden, lekarz pracujący na Bliskim Wschodzie na rzecz ofiar wojny. W brawurowej akcji powieści ścierają się dwie potężne siły - pierwsza pragnie wtrącić świat w otchłań piekieł, druga chce go ocalić. Wizja Deepaka Chopry do jednych przemówi mniej, do innych bardziej przekonująco, ale z pewnością na wszystkich zrobi mocne wrażenie.

źródło opisu: okładka książki

Antagonista Esklaważu | 2016-12-11