Pełne zanurzenie

Wydawnictwo: Amber

Najnowszy okręt podwodny francuskiej marynarki wojennej to cud techniki. Le Vigilant jest niewykrywalny przez sonar. Ale kiedy dostaje się w ręce algierskich terrorystów, staje się największym zagrożeniem w historii...

Bogdan Brykman | 2014-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2014

Książka trzyma cały czas w napięciu. Francuski cud techniki atomowy okręt podwodny zostaje opanowany przez algierskich terrorystów. Udaje im się odpalić dwie głowice z ładunkami atomowymi na znienawidzony Paryż oraz niewiernych w Stanach Zjednoczonych. Lecz ładunki do Paryża nie dolecą natomiast ta skierowane za ocean nie zdołały się uzbroić. Lecz nie będe wyjaśniał dlaczego tak się stało to należy dowiedzieć sie z samej lektury książki. No chyba, że ktoś był razem z kapitanem amerykańskiego okrętu podwodnego na kolacji u prezydenta Stanów Zjednoczonych to wie już wszystko z jego opowieści.

konrad-yu | 2017-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2017

Zdecydowanie najsłabsza książka tego autora. Przeczytałem wszystkie. Bardzo podobały mi się wcześniejsze z kapitanem Pacino. Już wcześniejsza z Kapitanem Vornado była słabsza. Tą zmęczyłem. Bezsensowne przedtawianie osób nie mających większego znaczenia. Wydumane wątki rodzinne. Powiedziałbum niesmaczne. Nuda. Zdecydowanie odradzam. Polecam za to wszystkie wcześniejsze.

Mariusz Kalwasiński | 2016-10-01
Przeczytana: 29 września 2016

Lubię klimaty o okrętach podwodnych, ale nie dałem rady dobrnąć do końca. W mojej opinii - nudna.

mk1976 | 2016-10-12
Na półkach: Przeczytane, Audiobook