Kompas i GPS dla początkujących

Wydawnictwo: Bezdroża
poradniki

Co zrobić, by nie zbłądzić w nieznanym terenie? Jak się zachować, jeżeli już się zgubiliśmy? W jaki sposób przygotować się do wyprawy? Poradnik wydawnictwa Bezdroża odpowiada właśnie na takie pytania poprzez obszerne objaśnienia oraz wiele rysunków, zdjęć, schematów i tabel. Znajdzie tu coś dla siebie początkujący podróżnik, któremu pomożemy m.in. postawić pierwsze kroki na mapie, wyjaśnimy jak należy używać kompasu i ile tak naprawdę jest rodzajów północy, jak i doświadczony globtroter, który pragnie poznać funkcje i możliwości coraz bardziej popularnych na naszym rynku urządzeń GPS.

Garbaty-Aniol11 | 2017-09-23
majorkd | 2017-01-10