Zagrożeni miłością?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podyktowane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
literatura piękna
Bożena

Bez ognia ludzie prawdopodobnie wyginęliby do tej pory, albo tylko walczyli z małpami o miejsce na drzewie. Analogicznie jest z miłością. Jest dobrem o większym znaczeniu dla ludzkości niż ogień. Ludzie osiągnęli już taki poziom rozwoju cywilizacyjno-technicznego, że bez miłości doprowadzą się do samozagłady. Tak jak w posługiwaniu się ogniem potrzebna była wiedza, aby uniknąć bólu i strat, tak i w niezbędnym dla rozwoju ludzkości przyswojeniu i zastosowaniu miłości potrzebna jest wiedza o niej, aby jak najszybciej przyniosła dobre, a nie złe, owoce. Przyswojeniu tej wiedzy podporządkowany jest scenariusz tej sztuki teatralnej, do której, wraz z Weroniką i innymi aktorami, zostaliśmy powołani przez Pana Jezusa od urodzenia, a nawet wcześniej; cały zaś cykl „Podyktowane” jest próbą przekazania tejże wiedzy wszystkim ludziom. Szymon Kuciel

źródło opisu: http://wfw.com.pl

źródło okładki: http://wfw.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!