Quo Vadis Opus Dei?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podyktowane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Bożena

Mówisz, że świat jest taki zepsuty, czy go czekają już tylko knuty? Mój Panie, powiedz! Świata tyle tu zostanie, ile wiary się ostanie! Ty chcesz go, Panie, jeszcze ratować? Od kary Twojej jeszcze zachować? Ja mam Ci pomóc? Tak, dałem ci przecież Brata, dla ratowania tu świata! Potrzeba ofiar dzisiaj tak wiele, nie tylko twojej, w całym Kościele. To trudna sprawa! I trudny wiersz się tu składa, Baczyński ci podpowiada. Świat od zagłady trzeba ocalić, Królestwo Boże na nim uchwalić! Brat poprowadzi? Tak, moje kochane dziecko! Zbuduje Moje Królestwo!

źródło opisu: http://wfw.com.pl

źródło okładki: http://wfw.com.pl