Pouczenia kapłańskie.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podyktowane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Bożena

Więc kochajcie się wzajemnie, jak Ja was umiłowałem. Nie bójcie się miłości wzajemnej, bo Miłość jest z Boga, a kto trwa w Miłości, ten trwa w Bogu, który jest Światłem i oświeca każdego człowieka. Oświeca jego drogę życia, aby nie zbłądził i aby trafił do domu Mego Ojca Niebieskiego. Trwajcie więc w Miłości Mojej, a Ja będę wam błogosławił. Będę błogosławił, abyście byli w stanie być wierni w tych małych sprawach, którymi są zwykłe ludzkie miłości.
Gdy będziecie Mi wierni w tych zwykłych miłościach, w realizowaniu tych zwykłych, prostych miłości braterskich, które stawiam przed wami, to powołam was do wielkich spraw. Do ratowania ludzkości przed totalitaryzmem jeszcze większym niż totalitaryzm Hitlera i Stalina razem wziętych. A totalitaryzm ten nadchodzi i już stoi u drzwi świata.
Potrzebuję ludzi do walki o istnienie człowieka, ale potrzebuję ludzi wiernych, mężnych, zahartowanych w trudach walki. Bo ten, który podejmie to powołanie, nie może się ugiąć, nie może się poddać, nie może skapitulować. Wszystkim błogosławię i kocham.

źródło opisu: http://wfw.com.pl

źródło okładki: http://wfw.com.pl