Tatry. Ilustrowany przewodnik z mapami

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Galileos". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Turystyczne PLAN

informator teleadresowy.

źródło opisu: Wydawnictwo Turystyczne PLAN, 2011

źródło okładki: zdjęcie autorskie

odAdoZ | 2013-04-21

Jest to doskonały przewodnik kieszonkowy, bo w niewielkiej książce znajdujemy maksimum informacji.
Zawiera czytelne mapy, oznaczenia szlaków, profile i opis trasy, a także miniaturowe zdjęcia sztandarowych miejsc, na które podczas wyprawy należy zwrócić szczególną uwagę.
Doskonale nadaje się dla turystów o zróżnicowanych możliwościach kondycyjnych, ponieważ zawiera opisy tras łatwych (spacerowych), średnich i trudnych (wspinaczkowych).
Sprawdzony w terenie - POLECAM.

Zavratova | 2015-02-16

Jest cała masa lepszych przewodników za tę cenę. Ale dla laika może być.

Na półkach