Świat dinozaurów. Książka z okienkami

Seria: Sprawdźcie sami...
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Przez miliony lat Ziemią władały dinozaury. Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądało ich życie? Przedrzyj się przez zarośla, ukryj się za drzewem araukarii i obserwuj, jak głodne dinozaury ruszają na żer.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk, 2013

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/product/30120-swiat-dinoza...»

Skoro moje dziecko tak świetnie bawi się podczas przeglądania książeczek z okienkami i co za tym idzie, tak wiele się z nich uczy postanowiłam sięgnąć po jeszcze jedną tego typu publikacje. Seria ta sama, bo uważam, że wyjątkowo godna uwagi ale tematyka zupełnie inna. Tym razem wraz z tą ciekawą lekturą przeniesiemy się do prehistorii by lepiej poznać świat dinozaurów. To ostatnio jeden z ulubionych tematów mojej córki, więc pomyślałam, że taka tematyka może przypaść jej do gustu.

No i nie myliłam się. Ta książka bardzo szybko zyskała wielkie uznanie w oczach mojego dziecka, a zabawy nie ma końca. Fakt, z książce jest troszkę mniej okienek, ale – nie wiem jak Wy – ja uważam że ilość ponad 50 sztuk to i tak nie zła sumka. Tak czy inaczej, moje dziecko nie narzeka. Wręcz przeciwnie. Siłą ja trzeba odciągać od tej lektury.

A o czym dowiemy się tym razem? To chyba nie jest wielką tajemnicą. Przede wszystkim dowiemy się wszystkiego na temat tych niezwykłych stworzeń, które żyły...

Joanna | 2018-01-07
Paula | 2017-11-06