Ofiary Złego

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnica wodospadu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Den kappekledes ofre
romans, saga norweska
przygodowa
ihago

Amali rozpoznaje człowieka, który zrzucil Olego do Żlebu Trolli. Zarówno człapiące kroki, jak i sylwetka przypominają jej zakapturzonego człowieka, którego jako dziecko widziała przy wodospadzie. Ale czy teraz, kiedy już wie, kim jest morderca, będzie w stanie na niego donieść? Załamana, nosząc pod sercem dziecko Olego, Amali idzie za trumną zmarłego męża... Ole opierał się o ścianę i...

Ole opierał się o ścianę i uśmiechał się do niej. Pomachał ręką i szepnął:
- Kochana, moja kochana...
Potem zjawa rozpłynęła się w powietrzu. Amalie uśmiechnęła się blado Ole wprawdzie nie żyje, ale zawsze będzie przy niej, będzie się nią opiekował. Kiedy spojrzała w głąb korytarza zdjął ją strach. Na samym końcu stali wszyscy razem: Cyganka, Gudrun, Oddvar i Ole. Ofiary człowieka w kapturze. Ofiary ojca!

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

hogata | 2015-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2015

No na prawdę, każdy kolejny tom bardziej wciągający od poprzedniego. Autorka pozwala sobie na targanie emocjami czytelnika i niebywale dobrze jej to wychodzi. Sagę czyta się z zapartym tchem, jak dobrze że to dopiero 11 tom.

elninka | 2015-08-25
Na półkach: Przeczytane, Sagi