Zjawa z przeszłości

Jorunn Johansen Wydawnictwo: NORDI-PRESS Cykl: Czas Milczenia (tom 1) Seria: Norweska saga literatura obyczajowa, romans
Kvinnen pa muren
Anna Marciniakówna
Norweska saga
saga norweska

Opinię można znaleźć tutaj:

"Nad ziemią szalała burza, wzgórza na horyzoncie wyglądały jak duchy. Szarpane wiatrem drzewa złowieszczo majaczyły na tle szaroczarnego nieba. Ale ludzie nie przejmowali się niepogodą. Interesowało ich tylko to, co miało się dokonać na ich oczach."

Jest rok...

• Literatura skandynawska
  • PILNE
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zjawa z przeszłości