Czas na zmianę

Seria: Harlequin Pokusa
Wydawnictwo: Harlequin
Live a little!
Szeherezada

Życie seksualne Cynthi Baxter potrzebowało odrobiny pikanterii. Miała nadzieje, że jej nudnemu i bezbarwnemu narzeczonemu pomoże w otwarciu się, przyniesiony przez nią magazyn poświęcony fantazjom, ale myliła się. Narzeczony zostawił ją przywiązaną do łóżka . Jednak na szczęście, nowy sąsiad Cynthi, wspaniały i seksowny agent FBI - Jake Wheeler uwolnił ją od jej nudnego życia. Mimo wszystko pomysł z magazynem nie poszedł na marne! A więc : czas na zmiany!

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie