Czas na zmianę

Okładka książki Czas na zmianę Nancy Warren
Okładka książki Czas na zmianę
Nancy Warren Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Pokusa literatura obyczajowa, romans
Harlequin Pokusa
Live a little!
Harlequin
2002-01-01
2002-01-01
Jarosław Misiak
Harlequin Pokusa miłość romans bez cenzury

Okładka książki Tajemnica obrazu Julie Kenner, Jo Leigh, Nancy Warren
Tajemnica obrazu Julie Kenner, Jo Le...

Dwie pierwsze strony i od razu wiadomo, że trzeba na bok odłożyć zdrowy rozsądek, uzbroić się w dobry humor i pozytywne nastawienie, a wtedy zabawa będzie przednia. Kajdanki, poprawa życia erotycznego według scenariusza opracowanego przez poczytny magazyn i narzeczony, który zamiast sprostać zadaniu ratowania lub napastowania (w zależności od potrzeby i rozwoju sytuacji) uwięzionej kobiety, znika z telefonem komórkowym i bardzo ważnymi sprawami, natychmiast do załatwienia. A bohaterka nagusieńka niczym niemowlę, przykuta kajdankami do łóżka odlicza godziny, a i widmo śmierci głodowej jest jej coraz bliższe. Z inscenizacji scenariusz „Bezbronna dziewica zniewalana przez mrocznego, niebezpiecznego przybysza" ratuje ją nowy sąsiad, agent FBI. Tenże w osobie nowej sąsiadki księgowej, dostrzega nadzieję na rozwiązanie zagadki kryminalnej w której trup ściele się gęsto, a narkotyki przesyłane są workami. Kobieta na etapie zmian (zrywa ze starymi figurkami, starym wyglądem, starym narzeczonym – tym od telefonu) zgadza się na wszystko i staje się nową Matą Hari.
Całość idealna do kawy, zabawy, odpoczynku i totalnego resetu. Scena podczas której bohaterowie przeszukują magazyny w poszukiwaniu narkotyków, potem zostają „uwięzieni” na kilka godzin przez strażników i nachodzi ich niespodziewana ochota na uprzyjemnianie sobie czasu sobą, bezcenna. Szczególnie wielki nóż kontra rajstopy czy pokonywanie muru z drutem kolczastym.
Ogólnie dużo nieskrępowanego, a właściwie bardzo skrępowanego seksu, namiętności i fantazji erotycznych.
Czas na zmianę zadanie odpoczynkowe spełnia w 100%. Nie jestem przekonana czy nadmiar byłby wskazany, ale jako pojedynczy tytuł, tylko brać i czytać.

Nie dałam rady skończyć

Nie dałam rady skończyć

• Harlequin
  • Seria: Hmm
  • Rezygnacja
  • Nie dałam rady doczytać
  • Romans

Dodaj cytat z książki Czas na zmianę