Na gorącej fali

Seria: Harlequin Pokusa
Wydawnictwo: Harlequin
Heat waves
Iza

Erica wie z pierwszej ręki, że za mikrofonem można wiele ukryć. Chociaż jest znana ze swoich audycji radiowych na temat sexu, nigdy go nie doświadczyła, dopóki seksowny tajemniczy rozmówca nie okazuję się być na żywo jeszcze bardziej interesującym mężczyzną. Ich rozmowy na antenie podgrzewają atmosferę, a między nimi iskrzy pożądanie. Słuchalność wzrasta, a wraz nią poziom seksualnego...

Ich rozmowy na antenie podgrzewają atmosferę, a między nimi iskrzy pożądanie. Słuchalność wzrasta, a wraz nią poziom seksualnego napięcia. Ale co zrobi Ian, gdy odkryje, że Erica nie jest ekspertką od seksu, za jaką się podaje?

Harlequin, drugi w moim życiu. Opinię o książkach z tego wydawnictwa wyrobiłam sobie już czytając wypowiedzi na forum. Że to skróty. Że po łebkach, że ma się niedosyt po lekturze i wiele innych że.
Po zapoznaniu się z blurbem, jednak do tej pozycji zabrałam się z zainteresowaniem. Zapowiadało się na kawałek dobrej erotycznej lektury. Czy faktycznie?

Powiem tak. Nie rozczarowałam się, co to, to nie. Podchodziłam do książki z nastawieniem że może być fajna, ale nie oczekiwałam cudów po harlequinie. A tu zaskoczenie! To jest kawałek naprawdę dobrej książki ;) Grey niegodny jest czyszczenia jej butów, serio. Tu chemia między bohaterami pojawia się zawsze i to od pierwszego słowa. A jak już się spotykają to płoną okoliczne lasy i co najważniejsze, to czuć.
W ogóle romans zaczyna się tu dość nietypowo i nietypowo początkowo się ciągnie, bo przez… Radio. Ona jest radiowcem a on słuchaczem dzwoniącym co audycja do niej. Ich flirty i prawie że seks telefon mocno pobudzają...