Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Pokusa
Wydawnictwo: Harlequin
Heat waves
Iza

Erica wie z pierwszej ręki, że za mikrofonem można wiele ukryć. Chociaż jest znana ze swoich audycji radiowych na temat sexu, nigdy go nie doświadczyła, dopóki seksowny tajemniczy rozmówca nie okazuję się być na żywo jeszcze bardziej interesującym mężczyzną. Ich rozmowy na antenie podgrzewają atmosferę, a między nimi iskrzy pożądanie. Słuchalność wzrasta, a wraz nią poziom seksualnego...

Ich rozmowy na antenie podgrzewają atmosferę, a między nimi iskrzy pożądanie. Słuchalność wzrasta, a wraz nią poziom seksualnego napięcia. Ale co zrobi Ian, gdy odkryje, że Erica nie jest ekspertką od seksu, za jaką się podaje?

Dykunka | 2018-01-27
kluska | 2017-06-07