O rozkoszy

Okładka książki O rozkoszy Zbigniew Lew-Starowicz, Krystyna Romanowska
Okładka książki O rozkoszy
Zbigniew Lew-StarowiczKrystyna Romanowska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czerwone i Czarne
2013-04-17
2013-04-17

Okładka książki Psychiatrzy twórcy. Wywiady Marcin Jabłoński, Hanna Jurczak, Marek Krzystanek, Zbigniew Lew-Starowicz, Sławomir Murawiec, Katarzyna Szaulińska, Maciej Żerdziński
Psychiatrzy tw... Marcin Jabłoński,&n...
Okładka książki Jak nie zostać moim pacjentem Zbigniew Lew-Starowicz, Krystyna Romanowska
Jak nie zostać... Zbigniew Lew-Starow...

Kolejna książka nacechowana negatywnie w stosunku do mężczyzn, bo nie umie dotykać kobiety, przedwczesny wtrysk, maminsynek i tak dalej. Pewnie przez sporą ilość pacjentek Pana Profesora, tylko książka powinna się inaczej nazywać - "O (nie) rozkoszy kobiet". Ok, jest parę nowych problemów dobrze opisanych problemów (np. zespół modliszki, kastracja słowna) i to tyle.

Wiadomo – Lew-Starowicz to klasa sama w sobie. Jest rzeczowo, merytoryczne, ale przy tym bardzo ciekawie i niezwykle przystępnie. Bez przeładowania medyczną terminologią, niezrozumiałymi określeniami. Seksuolog rozprawia się z ciągle pokutującymi stereotypami, a przy okazji daje odpowiedzi na pytania, których czytelnik nie był nawet świadomy, że je w sobie ma i chciałby zadać! Na pewno sięgnę po pozostałe książki z tej serii, choć inni ostrzegają, że euforia jest przy pierwszej części, przy kolejnych łatwo o zmęczenie materiału. U mnie, póki co, niedosyt :)
p.s. Książka obowiązkowa dla rodziców, zarówno kilkuletnich dzieci, jak i nastolatków. Serio.

Bardzo wartościowa książka wprowadzająca czytelnika w zagadnienia seksuologii. Wiele wyjaśnia, obala sporo mitów. Czyta się bardzo przyjemnie. Napisana przez wybitnego seksuologa, trafia do każdej osoby. Polecam serdecznie.

Rzeczowo i profesjonalnie. Intrygujace pytania i bardzo szczere odpowiedzi. Temat rozkoszy z perspektywy kobiet, mężczyzn, związków, dojrzewania, kryzysów i chemii. Wyczerpujące odpowiedzi i mądry punkt widzenia. Nie zawiodłam się. To kolejna książka z serii i po raz kolejny sukces.
Polecam!

Polecam!

Rewelacyjna książka, która udzieli odpowiedzi na wiele skrycie zadawanych sobie pytań. Profesor Lew-Starowicz w niezwykle klarowny i przystępny sposób rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących seksu, płci, odmienności pomiędzy kobietami, a mężczyznami, a także wyjaśnia zasady, na jakich opierać się musi pożycie intymne, aby było satysfakcjonujące dla obu stron. Język profesora nie jest nazbyt naukowy, a wskazywane informacje podawane są wprost, bez owijania w bawełnę.

Na pewno zastosowanie się choćby do części udzielonych wskazówek pozwoli co najmniej uniknąć wielu nieporozumień w związku, jeśli nie wręcz związek ten udoskonalić i wzmocnić jedną z jego immanentnych cech, jaką jest seks. Naprawdę warto przeczytać i to nie w pojedynkę.

Ja po prostu uwielbiam książki Pana Starowicza. :)
Na ważne i myślę, że wstydliwe ,(dla nie jednego) tematy potrafi pisać z lekkością, szacunkiem i delikatnością.

Ja po prostu uwielbiam książki Pana Starowicza. :)

Uwielbiam książki profesora, tak prosto pisze o tak zawiłych sprawach. Myślę, że niejedna kobieta powinna je przeczytać i zastanowić się nad swoim postępowaniem wobec swojego mężczyzny.

Dobre treści

Dobre treści

Świetna analiza związków i korzyści z udanego seksu. Dużo mówi o relacjach damsko męskich też w szerszym kontekście.

Książka jest bardziej rozmową z profesorem na tematy rozkoszy niż zestawem rad. Rady są jedne i te same w każdej z trzech książek. Warto przeczytać coś może wpadnie godne zapamiętania. Zależy kto jaki poziom rozkoszy potrafi osiągnąć.

• Psychologia
  • Seksuologia

Dodaj cytat z książki O rozkoszy