O rozkoszy

Okładka książki O rozkoszy
Zbigniew Lew-StarowiczKrystyna Romanowska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czerwone i Czarne
2013-04-17
2013-04-17

więcej Więcej

Dobre treści

Uwielbiam książki profesora, tak prosto pisze o tak zawiłych sprawach. Myślę, że niejedna kobieta powinna je przeczytać i zastanowić się nad swoim postępowaniem wobec swojego mężczyzny.

Kolejna książka nacechowana negatywnie w stosunku do mężczyzn, bo nie umie dotykać kobiety, przedwczesny wtrysk, maminsynek i tak dalej. Pewnie przez sporą ilość pacjentek Pana Profesora, tylko książka powinna się inaczej nazywać - "O (nie) rozkoszy kobiet". Ok, jest parę nowych problemów dobrze opisanych problemów (np. zespół modliszki, kastracja słowna) i to tyle.

Ja po prostu uwielbiam książki Pana Starowicza. :)
Na ważne i myślę, że wstydliwe ,(dla nie jednego) tematy potrafi pisać z lekkością, szacunkiem i delikatnością.

Wiadomo – Lew-Starowicz to klasa sama w sobie. Jest rzeczowo, merytoryczne, ale przy tym bardzo ciekawie i niezwykle przystępnie. Bez przeładowania medyczną terminologią, niezrozumiałymi określeniami. Seksuolog rozprawia się z ciągle pokutującymi stereotypami, a przy okazji daje odpowiedzi na pytania, których czytelnik nie był nawet świadomy, że je w sobie ma i chciałby...

Bardzo wartościowa książka wprowadzająca czytelnika w zagadnienia seksuologii. Wiele wyjaśnia, obala sporo mitów. Czyta się bardzo przyjemnie. Napisana przez wybitnego seksuologa, trafia do każdej osoby. Polecam serdecznie.

Rzeczowo i profesjonalnie. Intrygujace pytania i bardzo szczere odpowiedzi. Temat rozkoszy z perspektywy kobiet, mężczyzn, związków, dojrzewania, kryzysów i chemii. Wyczerpujące odpowiedzi i mądry punkt widzenia. Nie zawiodłam się. To kolejna książka z serii i po raz kolejny sukces.
Polecam!

Rewelacyjna książka, która udzieli odpowiedzi na wiele skrycie zadawanych sobie pytań. Profesor Lew-Starowicz w niezwykle klarowny i przystępny sposób rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących seksu, płci, odmienności pomiędzy kobietami, a mężczyznami, a także wyjaśnia zasady, na jakich opierać się musi pożycie intymne, aby było satysfakcjonujące dla obu stron. Język profesora...

Kiedy na okładce widzimy nazwisko "Lew-Starowicz" i tytuł "O rozkoszy" to chyba od razu wiemy, że mamy do czynienia z poważną i znakomitą publikacją o sferze seksualnej. I tak jest w rzeczywistości :D Prof. Lew-Starowicz w przystępny sposób w wywiadzie z Krystyną Romanowską tłumaczy nam, jak zamienić rutynowe igraszki w prawdziwą seksualną przygodę. I czym naprawdę jest...

Świetna książka. dała mi dużo do myślenia

• 2014
  • 2018
  • 2019
  • Legimi
  • Psychologia
  • Seksuologia

Dodaj cytat z książki O rozkoszy