Najwspanialszy projekt świata. Zespół projektowy na drodze do jakości

Wydawnictwo: Difin
The World's Greatest Project
837251299X
poradniki
Kameleon

Książka jest historią jednego projektu, od momentu powstania planu projektu, przez kreatywne pokonywanie "nierozwiązywalnych" problemów, po świętowanie sukcesu projektu. Będzie wspaniałą lekturą dla wszystkich kierowników projektu, dla wszystkich biorących udział w projekcie oraz tych, których interesuje tematyka zarządzania projektami. Będzie pomocą dla wizjonerów, którzy chcą pokonywać wyzwania. Lekturą dla wszystkich, którym bliskie są problemy towarzyszące wielkim projektom, przedsięwzięciom na dużą skalę. "Najwspanialszy projekt świata" jest książką dla wszystkich którzy kiedykolwiek spotkali się z pojęciem Total Quality Management. Polecamy tę książkę całemu personelowi projektu zarówno po stronie klientów, jak i przedsiębiorstw świadczących usługi.

źródło opisu: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=326

źródło okładki: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=326